KIEROWNIK ROBÓT ZBROJENIA - SZWECJA
KIEROWNIK ROBÓT ZBROJENIA - Szwecja
Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzącą usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT Z J. ANGIELSKIM
*nie wymagamy uprawnień budowlanych

Jakie zadania na Ciebie czekają?
Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem prac zbrojarskich
Ścisła współpraca z Majstrem oraz z brygadami
Koordynacji robót zgodnie z harmonogramem oraz nadzór nad poprawnością wykonywanych prac
Czego oczekujemy od Ciebie?
Wykształcenia wyższego budowlanego
Swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
Prowadzenia dokumentacji budowy

Co możemy zaoferować?
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Komfortowe zakwaterowanie
Niezbędne narzędzia do pracy
ZUS opłacony od realnych zarobków
Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV na adres:
anna.rydzewska@top-manager.pl lub zadzwoń - 518-215-122 (Ania)
Możesz też wysłać SMS o treści KIEROWNIK Z J. ANGIELSKIM – oddzwonimy!

Numer wpisu do rejestru: 13471

Dane :

Miejscowość: Kielce

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 08-01-2019
Przeczytano: 8 razy

szukaj ogłoszenia

POŻYCZKA NA ZIMOWE FERIE!
Pożyczka na zimowe ferie!
Kategoria: USŁUGI / Finansowe

KUPIĘ MEDALE, ODZNAKI WOJSKOWE, ZNACZKI POCZTOWE I
Kupię medale, odznaki wojskowe, znaczki pocztowe i
Kategoria: RÓŻNE / Pozostałe

NAUCZYCIEL NA KIERUNKU KOSMETYKA
Nauczyciel na kierunku KOSMETYKA
Kategoria: PRACA / Pozostałe

GOTOWY DLA UBOGICH
Gotowy dla ubogich

ZAPISY NA DARMOWY KURS KOSMETYCZKI
Kategoria: RÓŻNE / Kursy i szkolenia