MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadząca usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: NIEMCY

Zadania:
montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych (kotły, rurociągi, piece, zbiorniki, blacha trapezowa)

Co zapewniamy:
zatrudnienie na umowę o pracę i ubezpieczenie ZUS
wynagrodzenie 2000 euro netto za pełny przepracowany miesiąc
stabilną i długoterminową współpracę
zakwaterowanie oraz przejazdy są po stronie firmy
narzędzia i odzież
podpisanie umowy jest w Warszawie
Co wymagamy:
doświadczenie na ww. stanowisku
certyfikat SCC (w ostateczności firma może wyrobić)

Skontaktuj się z Aloną +48 518-200-962 lub
prześlij swoje CV na e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471

Dane :

Alona
E-mail: ogloszenia@pracownicybudowlani.pl
Telefon: 798056274
Miejscowość: Ostrołęka

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 11 razy

szukaj ogłoszenia

TYTOŃ GOTOWY DO PALENIA! 70 ZŁ!
Cena: 70,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Pozostałe

OFFRE DE PRET
offre de pret

KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU
Cena: 10000,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Antyki, Sztuka

TANI TYTON PAPIEROSOWY 79 ZŁ DOSTAWA EXPRES
Tani tyton papierosowy 79 zł Dostawa Expres
Cena: 79,00 pln

POŻYCZKI BEZ BIK. NOWA FIRMA NA RYNKU! 5 000ZŁ NA DOWÓD.
Pożyczki bez BIK. Nowa firma na rynku! 5 000zł na dowód.
Cena: 1,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Kredyty i pożyczki