Ogłoszenie zamieszczone dnia 06-11-2018 w kategorii PRACA / Zatrudnię na etat
PRACA MONTER WENTYLACJI/HYDRAULIK-BELGIA
Firma specjalizująca się w montażu ogrzewania, wentylacji i urządzeń sanitarnych zatrudni do stałej współpracy kandydatów na stanowiska
MONTER WENTYLACJI
HYDRAULIK

Miejsce pracy: Belgia
Zakres obowiązków:
- montaż wentylacji na obiektach użyteczności publicznej
- montaż instalacji hydraulicznych na obiektach użyteczności publicznej

Wymagania:
- doświadczenie ww. pracach

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- solidne wynagrodzenie 2100 euro na rękę/mc
- zakwaterowanie i przejazdy na terenie Belgii zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- narzędzia pracy oraz odzież ochronną
- trzynastą wypłatę
- dodatek za prowadzenie auta służbowego

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798-056-274 o treści "MONTER" - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

www.pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Dane :

Justyna
E-mail: ogloszenia@pracownicybudowlani.pl
Telefon: 798056274
Miejscowość: Belgia
Ulica: 1

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 27 razy

szukaj ogłoszenia

HYDRAULIK KRAKÓW TEL.500-837-898
Hydraulik Kraków tel.500-837-898
Cena: 1,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Pozostałe

GOTOWA SPÓŁKA AKCYJNA SA 6035.57777
Gotowa Spółka Akcyjna SA 6035.57777

STYLOWE KOMODY SATURN I BAWARIA
stylowe komody SATURN i BAWARIA
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Meble

FILTROWANIE WODY – NIEZBĘDNE INFORMACJE
Filtrowanie wody – niezbędne informacje
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Do domu