CIEŚLA SZALUNKOWY/ZBROJARZ – PRACA OD ZARAZ
Cena: 1,00 pln
Zatrudnimy pracowników na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY/ZBROJARZ

Miejsce pracy: Szwecja,Austria,Francja

Zadania :

Prace ciesielskie i zbrojarskie na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Wymagania:

doświadczenie na wyżej wymienionym stanowiskach
znajomość systemów szalunkowych

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
długoterminową współpracę
wynagrodzenie 2000 euro na rękę za pełen przepracowany miesiąc
zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez pracodawcę
narzędzia oraz odzież ochronną
spotkanie odbędzie się w Warszawie

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Aloną +48 518-200-962.

Dane :

Alona
E-mail: ogloszenia@pracownicybudowlani.pl
Telefon: 518200962
Miejscowość: Szwecja

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 28 razy

szukaj ogłoszenia

KUPIE STARE DOKUMENTY,ZDJECIA,LEGITYMACJE WOJSKOWE
Cena: 10000,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Antyki, Sztuka

RĘCZNIE DODAWANIE OGŁOSZEŃ / ZROBIMY TO ZA CIEBIE - SKUTECZ
Ręcznie dodawanie ogłoszeń /  Zrobimy to za CIEBIE - Skutecz
Cena: 51,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Inne usługi

ZATRUDNIE UCZNIA/STUDENTA
Zatrudnie ucznia/studenta
Cena: 1800,00 pln
Kategoria: PRACA / Zatrudnię na etat

WANNA W WANNIE - SPOSÓB NA NOWĄ WANNĘ BEZ REMONTU
Wanna w wannie - Sposób na nową WANNĘ bez REMONTU
Cena: 1,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Do domu

TYTOŃ 609-483-760
Tytoń 609-483-760
Cena: 75,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Art. spożywcze