OPERATOR DŹWIGU WIEŻOWEGO KAT. IŻ
Potężna budowlana firma, działająca na terenie Polski i za granicą, potrzebuję pracowników na stanowisko:
Operator dźwigu wieżowego kat. IŻ
Miejsce pracy: Szwecja
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - polska umowa
Wynagrodzenie: 2100 euro netto / 180h
Wypłacany dodatek przerobowy co miesiąc
Narzędzia oraz odzież ochronną
Zakwaterowanie i przejazdy zorganizowane i płacone przez pracodawcę
Zjazdy do domu do indywidualnego ustalenia – średnio co 6-8 tygodni
Twoje zadania:
Praca na obiektach przemysłowych i kubaturowych
Nasze wymagania:
Doświadczenie na ww. stanowisku
Uprawnienia IŻ
Chęci do pracy
Kontakt:
Alona Orzołek
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS i oddzwonię !!!
CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471

Dane :

Alona
E-mail: ogloszenia@pracownicybudowlani.pl
Telefon: 518200962
Miejscowość: Szwecja

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 41 razy

szukaj ogłoszenia

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - RüSCHEID - NIEMCY
LAKIERNIK SAMOCHODOWY - Rüscheid - NIEMCY
Kategoria: PRACA / Praca za granicą

SZUKAM KOCHANKA NA EMOCJONUJĄCĄ NOC, 24L. ODWAŻNA
Szukam kochanka na emocjonującą noc, 24l. odważna
Kategoria: /

POŻYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI BEZ BAZDLA FIRM
Cena: 1,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Kredyty i pożyczki

ELEWACJE DREWNIANE DREWNOPODOBNE IMITACJA DREWNA NA ELEWACJI
Elewacje drewniane DREWNOPODOBNE imitacja drewna na elewacji
Cena: 1,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Materiały budowlane

BEZPŁATNA NAUKA NA KIERUNKU BHP!!
BEZPŁATNA nauka na kierunku BHP!!
Kategoria: RÓŻNE / Kursy i szkolenia