ELEKTRYK - PRACA W NIEMCZECH
Stanowisko: Elektryk przemysłowy (E/MSR)

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: 26121 Oldenburg, Niemcy

Opis stanowiska: prace związane z okablowaniem, czytanie planów, czynności związane z techniką pomiarową

Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie jako elektro-instalator
- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
- doświadczenie w pracy na budowach oraz przy instalacjach domowych
- elastyczność

Oferujemy wszystkie świadczenia wg zbiorowego układu pracy oraz dodatkowe świadczenia związane z zatrudnieniem.
WYNAGRODZENIE: 1600 – 1800 euro netto + dodatki urlopowe i świąteczne.
Zapewnione darmowe zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Dane :

Gastamo Job Service
E-mail: gastamo.job.service@gmail.com
Telefon: 535050928
Miejscowość: Tarnów
Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 13-08-2018
Przeczytano: 14 razy

szukaj ogłoszenia

BEZPŁATNE POŻYCZKI CHWILÓWKI NA DOWÓD PRZEZ INTERN
BEZPŁATNE pożyczki chwilówki na dowód przez intern
Kategoria: USŁUGI / Finansowe

NAUCZ SIĘ RACHUNKOWOŚCI BEZPŁATNIE
Naucz się RACHUNKOWOŚCI BEZPŁATNIE
Kategoria: RÓŻNE / Kursy i szkolenia

DOCIEPLANIE DOCIEPLENIA OCIEPLANIE PIANĄ PUR
Cena: 8,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Budowalne

PRACA DLA CIEŚLI I POMOCNIKÓW – HOLANDIA
Praca dla Cieśli i Pomocników – Holandia
Kategoria: PRACA / Praca za granicą

KUPIĘ ZADŁUŻONĄ SPÓŁKĘ - PRZEJMĘ KUPIĘ
Kupię Zadłużoną Spółkę - Przejmę Kupię
Cena: 1,00 pln