CIEŚLA SZALUNKOWY/ZBROJARZ – PRACA OD ZARAZ
Cena: 1,00 pln
Miejsce pracy: Szwecja / Austria / Francja

Zadania :

• Prace ciesielskie i zbrojarskie na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Wymagania:

● doświadczenie na wyżej wymienionym stanowiskach
● znajomość systemów szalunkowych

Oferujemy:

● stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
● długoterminową współpracę
● wynagrodzenie 1800,00 - 1950 euro na rękę za 180 h
● zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez pracodawcę
● narzędzia oraz odzież ochronną tez są po stronie firmy
● wyżywienie we własnym zakresie

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Aloną +48 518-200-962.

Dane :

Alona
E-mail: sylwia.szok@pracownicybudowlani.pl
Telefon: 518-200-962
Miejscowość: szwecja austria francja

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 14-07-2018
Przeczytano: 7 razy

szukaj ogłoszenia

SPRZĄTANIE PO ZMARŁYM,ZGONIE,ROZKŁADZIE ZWŁOK
Sprzątanie po zmarłym,zgonie,rozkładzie zwłok
Kategoria: RÓŻNE / Usługi oferty

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA! SZYBKO - TANIO - PROFESJONIE
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA! szybko - tanio - profesjonie
Kategoria: USŁUGI / Finansowe

SPRZEDAM/ZAMIENIE
Sprzedam/zamienie
Cena: 80,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / GSM

TRANSPORT ZMARŁYCH - ANGLIA, IRLANDIA, SZWECJA
Transport Zmarłych - Anglia, Irlandia, Szwecja
Kategoria: USŁUGI / Inne usługi

MEBLE BIUROWE
Meble biurowe
Cena: 1700,00 pln