Ogłoszenie zamieszczone dnia 17-04-2018 w kategorii
KUCHARZ - RESTAURACJA W RADOMIU
Poszukujemy pracowników na stanowisko: KUCHARZ
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Miejsce pracy: Restauracja w Radomiu
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska: odpowiedzialność za utrzymanie obsługi gastronomicznej na najwyższym poziomie, dbałość o szczegóły i estetykę serwowanych dań, kontrola jakości serwowanych potraw, kreacja menu z uwzględnieniem sezonowości i trendów kulinarnych

Wymagane kwalifikacje:
- min 1 rok doświadczenia na tym stanowisku – możliwość przyuczenia
- wykształcenie kierunkowe
- znajomość procesów technologicznych oraz przepisów związanych z obrotem żywnością
- dyspozycyjność
- bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy stabilne zatrudnienie.
Zapewnione wyżywienie: 1 posiłek dziennie. Możliwe zakwaterowanie.
WYNAGRODZENIE: 18 zł/h netto (3000-3500 zł/miesiąc)
Nadgodziny dodatkowo płatne.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Dane :

Gastamo Job Service
E-mail: gastamo.job.service@gmail.com
Telefon: 535050928
Miejscowość: Tarnów

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 17-05-2018
Przeczytano: 10 razy

szukaj ogłoszenia

POZNAJ SEKRET ZARABIANIA 1.869,00 ZŁ.
Poznaj SEKRET Zarabiania 1.869,00 zł.
Cena: 1,00 pln
Kategoria: PRACA / Praca w internecie

WYNAJEM STRAGANÓW I DOMKÓW HANDLOWYCH Z DREWNA.
Wynajem straganów i domków handlowych z drewna.
Cena: 35,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Inne usługi

KUPIĘ UDZIAŁY W NIERUCHOMOŚCI
Kupię udziały w nieruchomości
Kategoria: NIERUCHOMOŚCI / Dom kupię

SPRZEDAM UBRANKA DLA DZIEWCZYNKI
 Sprzedam ubranka dla dziewczynki
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Odzież

PRACA W KLUBIE SPORTOWYM, BADZ NA SILOWNI