ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - PRACA W NIEMCZECH
Stanowisko: Elektryk przemysłowy (E/MSR)

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: 26121 Oldenburg, Niemcy

Opis stanowiska: prace związane z okablowaniem, czytanie planów, czynności związane z techniką pomiarową

Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie jako elektro-instalator
- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
- doświadczenie w pracy na budowach oraz przy instalacjach domowych
- elastyczność

Oferujemy wszystkie świadczenia wg zbiorowego układu pracy oraz dodatkowe świadczenia związane z zatrudnieniem.
WYNAGRODZENIE: 1600 – 1800 euro netto + dodatki urlopowe i świąteczne.
Zapewnione darmowe zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Dane :

Gastamo Job Service
E-mail: gastamo.job.service@gmail.com
Telefon: 535050928
Miejscowość: Tarnów

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 16-05-2018
Przeczytano: 11 razy

szukaj ogłoszenia

ZAINWESTUJĘ W ZADŁUŻONĄ SPÓŁKĘ KUPIĘ
Zainwestuję w Zadłużoną Spółkę Kupię
Cena: 1,00 pln
Kategoria: RÓŻNE / SUPER oferty

KREDYTY POZABANKOWE I PRYWATNE. GOTÓWKA W 24 GODZINY! BEZ BI
Kredyty POZABANKOWE i prywatne. Gotówka w 24 godziny! Bez BI
Cena: 1,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Kredyty i pożyczki

RENOWACJA WANNY / ODNAWIANIE / ODNOWIENIE WANIEN - WANNA W
Renowacja Wanny / Odnawianie / Odnowienie Wanien  - Wanna w
Cena: 1,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Do domu

TŁUMACZENIA ANGIELSKI, NIEMIECKI, FRANCUSKI.
Tłumaczenia angielski, niemiecki, francuski.
Kategoria: USŁUGI / Tłumaczenia

TANIO SPRZEDAM ŁÓŻKO PIETROWE
Tanio sprzedam łóżko pietrowe
Cena: 250,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Meble