PRACA DLA SPAWACZA - NIEMCY
Stanowisko: Spawacz z doświadczeniem w przemyśle stoczniowym i przemyśle budowy maszyn.

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: 26121 Oldenburg, Niemcy

Opis stanowiska: spawanie wg norm ISO, montaż rur, budowa rurociągów, ogólne prace instalacyjne, blacharstwo, frezowanie, instalacja elementów, próby ciśnieniowe, badanie i zapewnienie jakości .

Wymagania:
- wykształcenie jako spawacz wg norm ISO albo wykształcenie porównywalne
- mile widziane doświadczenie zawodowe w przemyśle stoczniowym i przemyśle budowy maszyn
- samodzielność, czystość, terminowość wykonywanej pracy, umiejętność pracy w zespole, elastyczność, zaangażowanie i motywacja.
- umiejętność spawania jako zaleta
- ważne prawo jazdy kat. B, własny samochód, SCC-Certyfikat mile widziane

Oferujemy stabilne zatrudnienie
WYNAGRODZENIE: 1800 – 2200 euro netto + dodatki urlopowe i świąteczne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Dane :

Gastamo Job Service
E-mail: gastamo.job.service@gmail.com
Telefon: 535050928
Miejscowość: Tarnów

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 16-05-2018
Przeczytano: 11 razy

DESKA ELEWACYJNA ELASTYCZNA PLASTERTYNK DEKO STYL MEDIUM WOO
deska elewacyjna elastyczna PlasterTynk deko styl medium woo
Cena: 1,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Materiały budowlane

ZADŁUŻONĄ KUPIĘ SPÓŁKĘ
zadłużoną   KUPIĘ SPÓŁKĘ
Cena: 23232,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Pozostałe

HIT DESKA ELEWACYJNA ELASTYCZNA OKŁADZINA PLASTERTYNK IMITAC
HIT deska elewacyjna elastyczna okładzina PlasterTynk imitac
Cena: 1,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Do domu

KREDYTY DLA FIRM - BEZ ZUS/US - NAJLEPSZA OFERTA!
Cena: 1,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Finansowe

HIT 2014 ROKU! ZARABIAJ W PROSTY SPOSÓB 1.869,00 ZŁ BEZ WYCH
HIT 2014 roku! Zarabiaj W PROSTY Sposób 1.869,00 zł bez wych
Cena: 1,00 pln
Kategoria: PRACA / Pozostałe