POKOJÓWKA/ POKOJOWY - PRACA W NIEMCZECH
Gastamo Job Service poszukuje kandydatów na stanowisko Pokojówka/ Pokojowy.
Oferta pracy zlokalizowana w Niemczech – Schwarzwald.

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków: kompletna konserwacja i utrzymanie porządku w pokojach hotelowych

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie na tym stanowisku
- odpowiedzialność i dokładność w pracy
- zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
- wynagrodzenie 1600 euro brutto

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu 535 050 928

Dane :

Gastamo Job Service
E-mail: gastamo.job.service@gmail.com
Telefon: 535050928
Miejscowość: Tarnów
Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 16-05-2018
Przeczytano: 10 razy

POŻYCZKI W 24 GODZINY. BEZ BIK. CHWILÓWKI NA DOWÓD. ON-LINE.
Pożyczki w 24 godziny. Bez BIK. Chwilówki na dowód. On-line.
Cena: 1,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Kredyty i pożyczki

PRZEJMĘ KUPIĘ ZADŁUŻONĄ SPÓŁKĘ Z O.O.
Przejmę Kupię Zadłużoną Spółkę z o.o.
Kategoria: USŁUGI / Finansowe

BEZ BIK DLA FIRM. 500 000ZŁ W 24H. ON-LINE! POZABANKOWO. BEZ
BEZ BIK dla firm. 500 000zł w 24H. On-line! Pozabankowo. Bez

POŻYCZKI DLA KAŻDEGO
 Pożyczki dla każdego

SERWIS MEBLOWY KIELCE,NAPRAWA,MONTAŻ MEBLI
Serwis Meblowy Kielce,naprawa,montaż mebli
Kategoria: RÓŻNE / Usługi oferty