KELNER/ KELNERKA - NIEMCY
Poszukujemy kandydatów na stanowisko KELNER/ KELNERKA.

Miejsce pracy: restauracja hotelowa, Niemcy - okolice Frankfurtu
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska: profesjonalna grup zorganizowanych oraz klientów indywidualnych, utrzymywanie porządku wokół swojego miejsca pracy.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na tym stanowisku
- zaangażowanie i chęci do pracy
- komunikatywność i samodzielność
- mile widziane ukończone kursy i szkolenia

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
- wynagrodzenie od 1600 euro netto

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, prześlij swoje CV ze zdjęciem na adres: biuro@gastamo.pl lub skontaktuj się telefonicznie: 535 050 928
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Dane :

Gastamo Job Service
E-mail: gastamo.job.service@gmail.com
Telefon: 535050928
Miejscowość: Tarnów

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 13-05-2018
Przeczytano: 16 razy

szukaj ogłoszenia

KREDYTY GOTÓWKOWE! 500 000 ZŁ! UDZIELAMY WSZYSTKIM
Kredyty gotówkowe! 500 000 zł! Udzielamy wszystkim
Cena: 1,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Kredyty i pożyczki

OFERUJĄ POŻYCZKI POMIĘDZY POSZCZEGÓLNYMI POWAŻNE
oferują pożyczki pomiędzy poszczególnymi poważne

PROFILE ELEWACYJNE ELEWACJE DREWNIANE NA WYMIAR
Profile elewacyjne elewacje drewniane NA WYMIAR
Cena: 1,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Materiały budowlane

NETKADRA - SZUKASZ PRACOWNIKÓW ?
Netkadra - Szukasz pracowników ?
Kategoria: PRACA / Praca w internecie

DOM W CEDZYNIE Z MIEJSCEM NA DZIAŁALNOŚĆ!TANIO!!!
Cena: 330000,00 pln
Kategoria: NIERUCHOMOŚCI / Dom sprzedam