ELEKTRYK - PRACA W NIEMCZECH
Stanowisko: Elektryk

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Monachium

Opis stanowiska: Układanie kabli i przewodów, samodzielne prace elektryczne, montaż instalacji, praca dla klientów na budowach w okolicach Monachium.

Opis miejsca pracy: Duże przedsiębiorstwo, specjalizujące się planowaniem i wykonywaniem prac dotyczących zaopatrzenia w urządzenia elektryczne i ich konserwacją (również takich klientów jak urzędu budownictwa i duże zakłady)

Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie jako elektryk lub elektronik
- doświadczenie w szeroko pojętej pracy z okablowaniem
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- odpowiedzialność wobec powierzonych zadań
- możliwość doszkalania z miejscu pracy

Oferujemy: długoterminowe zatrudnienie (umowa na czas nieokreślony), darmowe zakwaterowanie.
WYNAGRODZENIE: 1600 – 1800 euro netto.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Dane :

Gastamo Job Service
E-mail: gastamo.job.service@gmail.com
Telefon: 535050928
Miejscowość: Tarnów
Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 14-03-2018
Przeczytano: 9 razy

szukaj ogłoszenia

„ SPECJALISTA DS. PŁAC ” – 36 GODZ.
„ Specjalista ds. PŁAC  ” – 36 godz.
Cena: 159,00 pln
Kategoria: RÓŻNE / Kursy i szkolenia

PRACĘ MATURALNĄ NAPISZĘ....
Pracę maturalną napiszę....
Kategoria: RÓŻNE / Korepetycje

ODŚNIEŻANIE
Odśnieżanie
Kategoria: /

SPRZEDAM DZIAŁKĘ ROLNO-BUDOWLANĄ
Sprzedam działkę rolno-budowlaną
Cena: 55,00 pln

TABLICE BILLBOARD DO WYNAJECIA KIELCE
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Pozostałe