DRUKARZ - PRACA W NIEMCZECH
Poszukujemy pracownika na stanowisko: DRUKARZ.

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Wustermark (30 km od Berlina)

Opis stanowiska: produkcja wydruków, drukowanie według najnowszych standardów stosowanych w drukowaniu oraz na urządzeniach najnowszych technologii, przebieg pracy zgodny z terminami zamówień.

Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie techniczne
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie fleksodrukiem
- gotowość do pracy zmianowej
- znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1

Oferujemy stałą pracę, 40 h/ tygodniowo.
WYNAGRODZENIE: 1920 – 2240 euro brutto
Zagwarantowane darmowe zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Dane :

Gastamo Job Service
E-mail: gastamo.job.service@gmail.com
Telefon: 535050928
Miejscowość: Tarnów

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 14-03-2018
Przeczytano: 9 razy

szukaj ogłoszenia

CZĘŚCI DO OBRABIAREK, FIMBES, WIELKOPOLSKA
Części do obrabiarek, Fimbes, Wielkopolska
Cena: 1,00 pln
Kategoria: /

SPRZEDAM GOTOWĄ SPÓŁKĘ Z O.O. CZYSTA , NIP/VAT-UE/
Sprzedam Gotową Spółkę z o.o. czysta , NIP/VAT-UE/
Cena: 3500,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Inne usługi dla firm

PREZENTACJE MATURALNE - DOŚWIADCZONA KOREPETYTORKA
Cena: 70,00 pln
Kategoria: RÓŻNE / Korepetycje

ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM FM GROUP
zostań dystrybutorem Fm Group
Kategoria: PRACA / Praca - perfumy, kosmetyki

AKADEMIA ROZWOJU UMYSŁU W KIELCACH