Ogłoszenie zamieszczone dnia 08-11-2017 w kategorii PRACA / Zatrudnię na etat
PRACA DLA CIEŚLI - OD ZARAZ
Gastamo Job Service, dla polskiego kontrahenta, poszukuje pracowników na stanowisko CIEŚLA. Praca na terenie Polski – województwo podkarpackie.

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska: wykonywanie szalunków systemowych

Wymagane kwalifikacje:
- doświadczenie w zawodzie
- praktyczna znajomość prac szalunkowych
- wykształcenie średnie
- sumienność
- dyspozycyjność

Oferujemy umowę o pracę.
WYNAGRODZENIE: 3360 zł – 4032 zł brutto + premia (Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Dane :

Gastamo Job Service
E-mail: gastamo.job.service@gmail.com
Telefon: 535050928
Miejscowość: Tarnów

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 135 razy

szukaj ogłoszenia

POMOC DOMOWA
Kategoria: PRACA / Szukam pracy dodatkowej

POŻYCZKI POZABANKOWE BEZ BIK. NOWOŚĆ
Pożyczki pozabankowe bez BIK. NOWOŚĆ
Cena: 1,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Kredyty i pożyczki

KREDYT DLA OSÓB Z DOBRYM CHARAKTEREM
kredyt dla osób z dobrym charakterem
Kategoria: USŁUGI / Fryzjerskie

BEZPŁATNA NAUKA NA KIERUNKU BHP!!
BEZPŁATNA nauka na kierunku BHP!!
Kategoria: RÓŻNE / Kursy i szkolenia

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - OKOLICE ULM
Operator wózka widłowego - okolice Ulm
Kategoria: PRACA / Praca za granicą