PRACOWNIK INWENTARYZACJI NIEMCY
Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:
Pracownik inwentaryzacji NIEMCY
Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
- skanowanie i liczenie towarów,
- obsługa urządzenia do skanowania towarów.
- gotowość do pracy zmianowej,
- dokładność, precyzja,
- cierpliwość, zaangażowanie.

Mile widziane:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową - 8,50 Euro,
- zatrudnienie w oparciu o UZ,
- zagwarantowane zakwaterowanie i dojazdy do miejsc inwentaryzacji,
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)\".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia

Dane :

Miejscowość: Kraków
Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 318 razy

szukaj ogłoszenia

OFERTA POŻYCZKI POMIĘDZY OSOBAMI W CIĄGU 72 GODZIN
oferta pożyczki pomiędzy osobami w ciągu 72 godzin
Cena: 100,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Inne usługi

SPRZEDAM SZAMBA BETONOWE KIELCE
Sprzedam szamba betonowe Kielce
Cena: 1000,00 pln
Kategoria: /

BON UPOMINKOWY NA KURS MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Bon upominkowy na kurs masażu bańką chińską
Cena: 130,00 pln
Kategoria: RÓŻNE / Kursy i szkolenia

PROMOCJA DESKA ELEWACYJNA, ELASTYCZNA IMITACJA DREWNA PLASTE
PROMOCJA Deska elewacyjna, elastyczna imitacja drewna PLASTE
Cena: 1,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Do domu

MASZ SZYBKI I POWAŻNY KREDYT W CIĄGU 72 GODZIN
Masz szybki i poważny kredyt w ciągu 72 godzin
Cena: 15,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Kredyty i pożyczki