ZBROJARZ - PRACA W WIELKIEJ BRYTANII
Zadania:

Prace zbrojarskie na budowach lub prefabrykacji
Montaż zbrojenia zgodnie z rysunkiem technicznym
Przygotowanie i montowanie zbrojenia
Wykonywanie elementów betonowych i żelbetowych

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku zbrojarza
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
Mile widziane brytyjskie uprawnienia BHP (CSCS)
Możliwość szybkiego wyjazdu do pracy

Oferujemy:

Praca od zaraz
Zatrudnienie na warunkach brytyjskich
Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
Zapewnione zakwaterowanie w niskiej cenie
Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i opieka koordynatora na miejscu (odbiór z lotniska, pomoc w sprawach urzędowych, banku itp.)

CV proszę przesyłać na adres zbrojarz@hr.pl

Dane :

E-mail: zbrojarz@hr.pl
Miejscowość: Londyn

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 411 razy

szukaj ogłoszenia

POŻYCZKI POZABANKOWE DO 25.000 ZŁ - WYSOKA PRZYZNAWALNOŚĆ
Pożyczki Pozabankowe do 25.000 zł - Wysoka Przyznawalność
Cena: 1,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Kredyty i pożyczki

IMITACJA DREWNA NA WYMIAR ŚCIANA SUFIT ELEWACJA,PODŁOGA
IMITACJA DREWNA NA WYMIAR  ŚCIANA SUFIT ELEWACJA,PODŁOGA
Cena: 1,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAM / Materiały budowlane

ADMINISTRACJA W KIELCACH! UCZ SIĘ BEZ MATURY!
ADMINISTRACJA w Kielcach! Ucz się Bez Matury!
Kategoria: RÓŻNE / Kursy i szkolenia

GARAŻE BLASZANE OD PRODUCENTA / BLASZAKI / WIATY KOJCE JUŻ O
Garaże Blaszane od Producenta / Blaszaki / Wiaty Kojce już o
Cena: 1299,00 pln
Kategoria: NIERUCHOMOŚCI / Garaż kupię lub sprzedam

RANDKI MUNDUROWYCH, RANDKI ŻOŁNIERZY, POLICJANTÓW, PILOTÓW,
Randki mundurowych, randki żołnierzy, policjantów, pilotów,
Cena: 1,00 pln
Kategoria: TOWARZYSKIE / Matrymonialne