Ogłoszenie zamieszczone dnia 15-05-2015 w kategorii
MAGAZYNIER- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO- KIELCE
Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO JOB SERVICE Sp. z o.o. (wpis do KRAZ 2360) poszukuje dla jednego z Klientów osób do pracy na stanowisko Magazyniera - operatora wózka widłowego

Miejsce pracy:
Kielce (ul. P. Ściegiennego)

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska
- uprawnienia na wózki widłowe
- mile widziane uprawnienia do wymiany butli gazowych
- aktualne badania psychotechniczne
- doświadczenie na stanowisku magazyniera min. 1 rok

Zakres obowiązków:
- obsługa wózka widłowego typu Linde H30
- ustawianie palet na magazynie
- przeładunki piwa i opakowań
- kompletowanie palet „miks” do wysyłki do Klienta
- ręcznie przygotowywanie towaru do wysyłki
- załadunek towaru na samochody
- prace porządkowe na magazynie

Forma zatrudnienia:
- umowa o pracę tymczasową
- rozpoczęcie pracy: maj

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV praca.krakow@impel.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)\".

Dane :

Sanpro Job Service
E-mail: praca.krakow@impel.pl
Telefon: 510011978
Miejscowość: Kielce
Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 497 razy

szukaj ogłoszenia

KIELCE LIMUZYNA WYNAJEM LIMUZYN KIELCE
Kategoria: MOTORYZACJASamochody

MONTER PANELI FOTOWOLTAICZNYCH
Monter paneli Fotowoltaicznych
Cena: 2500,00 pln
Kategoria: PRACAZlecę wykonanie pracy

PRZERÓBKI KRAWIECKIE KRAKÓW
Przeróbki krawieckie Kraków
Cena: 1,00 pln
Kategoria: KUPIĘ / SPRZEDAMPozostałe

CHWILÓWKI BEZ BIK. KREDYTY BEZ BIK. KONSOLIDACJE BEZ BIK.
Chwilówki bez BIK. Kredyty bez BIK. Konsolidacje bez BIK.
Cena: 1,00 pln
Kategoria: USŁUGIKredyty i pożyczki