AUSTRIA – OPIEKUNKA DO DZIECI (AU PAIR) – WIEDEŃ
Zakres obowiązków: program Au Pair – nauka języka i praca w jednym

Wynagrodzenie: kieszonkowe 400 Euro miesiecznie, opłacone zakwaterowanie i wyżywienie

Rodzaj umowy: na czas nieokreślony, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakwaterowanie: w domu rodziny

Kwalifikacje: osoby do 26 roku życia, zgodnie z zasadami programu Au Pair

Znajomość języka niemieckiego: średnia

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim, na adres mailowy: rekrutacja@sochaandpartners.pl z tytułem maila AU PAIR – AUSTRIA

UWAGA! prosimy o przesyłanie CV tylko przez osoby spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe

Dane :

SOCHA & PARTNERS s.c. Agencja Pośrednictwa Pracy
E-mail: sochaandpartners@wp.pl
Telefon: 794 333 223
Miejscowość: Wszystkie
Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 590 razy

szukaj ogłoszenia

USŁUGI INFORMATYCZNE
Usługi informatyczne
Kategoria: /

PISANIE PRAC - RAPORT ANTYPLAGIAT - BEZ PRZEDPŁAT
PISANIE PRAC - RAPORT ANTYPLAGIAT  - BEZ PRZEDPŁAT
Kategoria: USŁUGI / Inne usługi

KELNER-KA BARMAN-KA
Kelner-ka Barman-ka
Kategoria: PRACA / Zatrudnię na etat

OPIEKUNA NA TELEFON.ZADZWOŃ TERAZ!

PRACA DLA FACHOWCÓW BUDOWLANYCH W NIEMCZECH
Praca dla fachowców budowlanych w Niemczech
Cena: 1,00 pln
Kategoria: PRACA / Praca za granicą