SZWAJCARIA – CIESLA DACHOWY/CIESLA BUDOWLANY
budowa domków drewnianych – 1 miejsce

Miejsce zatrudnienia: Zurich/okolice

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Wynagrodzenie: od 30-32 CHF/godz. brutto (w zależności od kwalifikacji i stażu zawodowego)

Rodzaj umowy: na czas nieokreślony, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dni i godziny pracy: pon – pt, min. 40 godz./tydzień, ewentualnie nadgodziny

Zakwaterowanie: zorganizowane

Kwalifikacje: doświadczenie w zawodzie

Znajomość języka niemieckiego: dobra (rozmowa przez telefon z pracodawcą)

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim, na adres mailowy: rekrutacja@sochaandpartners.pl z tytułem maila CIEŚLA DACHOWY/ZIMMERMANN – SZWAJCARIA

UWAGA! prosimy o przesyłanie CV tylko przez osoby spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe

Dane :

SOCHA & PARTNERS s.c. Agencja Pośrednictwa Pracy
E-mail: sochaandpartners@wp.pl
Telefon: 794 333 223
Miejscowość: Wszystkie
Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 542 razy

szukaj ogłoszenia

USŁUGI PODNOŚNIKIEM KOSZOWYM
Cena: 60,00 pln
Kategoria: RÓŻNE / Usług szukam

KUPIE MERCEDESA 124 190 ORAZ TOYOTY
KUPIE MERCEDESA 124 190 oraz TOYOTY
Cena: 15000,00 pln
Kategoria: MOTORYZACJA / Samochody

POŻYCZKI POD NIERUCHOMOŚCI I GRUNTY ROLNE
Pożyczki Pod Nieruchomości i Grunty Rolne
Kategoria: USŁUGI / Kredyty i pożyczki

POZNAM KOBIETĘ...PATRZ W OGŁOSZENIU.NAPISZ.
Poznam kobietę...Patrz w ogłoszeniu.Napisz.
Kategoria: TOWARZYSKIE / Randki

MOCNA ODŻYWKA NA ZNISZCZONE PAZNOKCIE
mocna odżywka na zniszczone paznokcie
Cena: 35,00 pln