Ogłoszenie zamieszczone dnia 11-07-2014 w kategorii PRACA / Zatrudnię na etat
KIEROWCA - KURIER
Podstawowe obowiązki:
-Budowanie długotrwałych relacji z kandydatami
-Doręczanie i odbiór przesyłek na terenie miasta i okolic
-Prezentowanie usług klientom, doradztwo w kwestii najlepszych rozwiązań logistycznych

Wymagania:
-Dyspozycyjność
-Prawo jazdy kat B
-Motywacja do pracy
-Wysoka kultura osobista
-Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:
-Nowoczesne środowisko pracy
-Dopasowane do rynku wynagrodzenie
-Perspektywy kariery w międzynarodowym przedsiębiorstwie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt kadry@go-work.eu

Dane :

E-mail: kadry@go-work.eu
Miejscowość: Kielce
Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 836 razy

szukaj ogłoszenia

DO WYNAJĘCIA MAGAZYN Z BIUROAMI KIELCE, UL.ZBOŻOWA
do wynajęcia magazyn z biuroami Kielce, ul.Zbożowa
Cena: 5000,00 pln
Kategoria: /

DZIALKA BUDOWLANA NA SPRZEDAZ
dzialka budowlana na sprzedaz
Cena: 135000,00 pln
Kategoria: NIERUCHOMOŚCI / Działkę sprzedam

PRACE WYSOKOŚCIOWE, PRACA NA WYSOKOŚĆI, ALPINIŚCI
Prace wysokościowe, praca na wysokośći, alpiniści
Kategoria: USŁUGI / Budowalne

POŻYCZKI PRYWATNE POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI!
Pożyczki Prywatne Pod Zastaw Nieruchomości!
Cena: 1,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Kredyty i pożyczki

FORDANSERKA/TANCERKA
Fordanserka/Tancerka