Ogłoszenie zamieszczone dnia 15-06-2014 w kategorii PRACA / Zatrudnię na etat
SEKRETARKA
Opis Stanowiska:
-Sporządzanie pism i dokumentów, przyjmowanie i wysyłka korespondencji krajowej i zagranicznej
-Obsługa telefonicznych urządzeń biurowych (drukarek, skanerów, fax etc. )
-Nadzór nad obiegiem dokumentów oraz ich archiwizowani
-Nadzór nad kalendarzem spotkań
-Organizowanie i nadzór nad właściwym przepływem informacji pomiędzy poszczególnymi firmami i ich komórkami organizacyjnymi

Wymagania:
-Bardzo dobra znajomość MS Office 2010-2013
-Umiejętność znajdywania inteligentnych rozwiązań problemów
-Wysoka kultura osobista
-Sumienność, rzetelność i zaangażowanie
-Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:
-Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
-Pracę w międzynarodowym środowisku
-Możliwość podróży w związku z realizacją międzynarodowych projektów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji - rekrutacja@go-work.eu

Dane :

Miejscowość: Cała Polska
Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 853 razy

szukaj ogłoszenia

TRANSPORT ZWŁOK Z GRECJI, HOLANDII, FRANCJI
Transport Zwłok z Grecji, Holandii, Francji
Kategoria: USŁUGI / Inne usługi

POŻYCZKI PRYWATNE POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI!
Cena: 1,00 pln
Kategoria: USŁUGI / Finansowe

SPRZEDAŻ OPIEKI ZDROWOTNEJ SIGNUM
Sprzedaż opieki zdrowotnej SIGNUM
Kategoria: PRACA / Praca w internecie

MATURZYSTO! WYBIERZ SZKOŁĘ JUŻ DZIŚ!
MATURZYSTO! Wybierz szkołę już dziś!
Kategoria: RÓŻNE / Kursy i szkolenia

KUPIĘ AKCJE PRACOWNICZE GPW
Kupię Akcje Pracownicze GPW