Ogłoszenie zamieszczone dnia 23-11-2011 w kategorii PRACA / Zlecę wykonanie pracy
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY CYFRA +
Wymiar zatrudnienia: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Przedstawiciel Handlowy
Partner firmy Canal+ Cyfrowy

Jesteśmy częścią korporacji sprzedażowej Cyfra+. Najpopularniejszej platformy cyfrowej w Polsce.
Zadania:

-Aktywna sprzedaż produktów i usług;
-Pozyskiwanie nowych klientów i podpisywanie umów;
-Doradzanie klientom w zakresie wyboru usług;

Oferujemy:

-Atrakcyjny system wynagrodzenia;
-Pracę w branży, w której kryzys nie przeszkadza, a pomaga w osiąganiu dobrych wyników sprzedażowych;
-Pomoc ze strony wykwalifikowanej kadry kierowniczej w procesie adaptacji do pracy;
-Pracę w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- zarobki 600/tyg

Oczekujemy:

-Motywacji do pracy;
-Łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
-Pozytywnego nastawienia do pracy i klientów;
-Zdolności negocjacji;

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
PRACA OD ZARAZ

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Dane :

E-mail: piotr@coma-group.pl
Miejscowość: KIELCE

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 1135 razy

szukaj ogłoszenia

PIERWSZA POŻYCZKA ZA DARMO OD POZYCZKIPRZEZ.NET.
Pierwsza pożyczka za darmo od Pozyczkiprzez.net.
Kategoria: USŁUGI / Kredyty i pożyczki

MECHANIK PRZEMYSŁOWY - ISLANDIA NR 175
Mechanik przemysłowy - ISLANDIA nr 175
Kategoria: PRACA / Praca za granicą

TECHNIK CHŁODNICTWA – ELEKTROMECHANIK (BELGIA)
Technik chłodnictwa – elektromechanik (BELGIA)
Cena: 10700,00 pln

AUTA DO ŚLUBU I NIE TYLKO !!! CHRYSLER 300C, PT CR
Kategoria: RÓŻNE / Wesela

CERTYFIKOWANY KURS „SPEDYTOR”
Certyfikowany Kurs „Spedytor”
Cena: 1500,00 pln
Kategoria: RÓŻNE / Kursy i szkolenia